Plastikiniai langai

Nuo gerų langų priklauso mūsų būsto jaukumas, saugumas, komfortas, sveikos gyvenimo sąlygos ir netgi lėšos, išleidžiamos būsto šildymui.

Mūsų įmonė savo gaminamiems plastikiniams langams naudoja vokišką "Salamander" profilį. Šie profiliai nereaguoja į temperatūrų pokyčius iki +40C ir -40C laipsnių. Pats plastikinių langų profilis, koks jis bebūtų tvirtas ir patvarus, negalėtų atlaikyti didelių mechaninių (statinių) apkrovų, todėl mūsų gaminami plastikiniai langai armuojami cinkuoto plieno 2 mm armatūra.

Salamander” penkių kamerų plastikinių langų profiliai yra unikalaus dizaino. Tvirtumą ir patvarumą  šiems plastikiniams langams suteikia storos profilių sienelės, jų vidinė struktūra ir galvanizuotas plieninis sutvirtinimas profilio viduje. Penkių kamerų  "Salamander" Streamline plastikiniai langai gerai izoliuoja šilumą ir triukšmą. Sandarus plastikinio lango uždarymas pasiekiamas dviguba, gerai priglundančių, sandarinimo gumų sistemos pagalba. Mūsų plastikiniai langai ir durys pasižymi ne vien gražia išvaizda, bet tuo pačiu yra stiprūs, patvarūs ir atsparūs aplinkos poveikiui.

 

Plastikiniai langai Salamander Streamline

"Streamline" sistema išsiskiria iš kitų, visų pirma, šiuolaikine gamybos technologija ir puikia kokybe. Penkių kamerų profilio plotis net 76 mm, o tai garantija, kad jusų būstas bus geriau apsaugotas nuo triukšmo ir šilumos nuostolių. Langų tvirtinimo vokiška Wink haus sistema yra labai patikima, sauganti būstą nuo įsilaužimo. Be to plastiko kokybė taip pat vokiška: rėmų vidinė ir išorinė spalva akinamai balta išlieka visą laiką - tai suteikia langams ypatingo grožio, patrauklumo ir palengvina langų priežiūrą.

SISTEMOS PRANAŠUMAI:
- grakštus, elegantiškas, išskirtinio baltumo ir blizgesio profilis;
- plastiko sienelės storis 3.1 mm, o langų tvirtumui naudojama G formos armuotė;
- 76 mm pločio profilio 5 kamerų sistema;
- maksimali apsauga nuo įsilaužimo;
- spalvų gamos įvairovė;
- maksimalus stiklo paketo storis - 44 mm;
- šilumos perdavimo koeficientas - U=1,3W/m2K (su armavimu).